The cost is £130 per month - and this entitles the student to join as many of the 12 classes in that month (4 week period) as they choose.
4 lessons: | £110 |
12 lessons: | £300 |
36 lessons: | £840 |
Prices are follows:
5 classes (one week) | £130 |
10 classes (two weeks) | £240 |
15 classes (three weeks) | £350 |
20 classes (four weeks) | £460 |
If your child wishes to take part in our group lessons, private lessons or activities please either:
Adult bookings (private lessons) cannot be booked online, so please contact us to arrange the booking.
We look forward to hearing from you and helping develop your English Language skills.
I have not seen her so excited and dedicated about any learning experience such as the one she had with Lauren